Om Vinslottet

Mød Vinslottet

Anders Qwist

Vinhandler og medejer
Tlf. 2263 2427
anders@vinslottet.dk

Jonas Laulund

Vinhandler og medejer
Tlf. 2169 3179
jonas@vinslottet.dk

David Andreasen

Salg HoReCa & B2B, Nordjylland
Tlf. 2136 6823
david@vinslottet.dk

Anders Green

Salg HoReCa & B2B, Storkøbenhavn,
vest-sydsjælland
Tlf. 3152 2782
green@vinslottet.dk

Rasmus Lundahl

Salg HoReCa & B2B
Fyn & Syddanmark
Tlf. 2277 2427
rasmus@vinslottet.dk

Mads-Peter Ungermann

Butikchef & chauffør ansvarlig
Tlf. 4369 1162
butik@vinslottet.dk

Betina Hansen

Bogholder, administration
Tlf. 4369 1162
bogholder@vinslottet.dk

Claus Pio

Bestyrelsesformand,
Statsautoriserede revisor
Tlf. 4369 1162
pio@schwartzpioco.dk

Bekræft din alder

Hjemmesiden indeholder produkter og varer der ikke er tilladt at sælge til personer under 18 år.
Bekræft venligst at du er over 18 år gammel.

Jeg er over 18 år Afvis